AKP'de kaset skandalı

AKP'de kaset skandalı

08 Mayıs 2011 Pazar 00:25
AK Parti'de kaset skandalı. Bilinen bilinmeyen daha nice kasetler var aslında. Kasede geçmemiş pis ilişkiler ise Ankara'da herkesin dilinde fakat bunları siyaseten kullanmak nedense kimsenin aklına gelmiyor. Herkes akıllı olsun.

Antalya'nın Finike İlçesi'nde, AKP İlçe Başkanı İsmail Katkıcı'nın, cinsel ilişkiye girdiği sırada kaydettiği görüntülerle kendisine şantaj yaptığını ileri süren 48 yaşındaki A.T., savcılığa suç duyurusunda bulundu. Görevinden istifa eden, evli ve 3 çocuk babası Katkıcı ise siyasi rakiplerinin kendisine tuzak kurduğunu iddia etti.


Finike'de AKP İlçe Başkanlığı görevini yürüten İsmail Katkıcı(41), 9 Haziran'da görevinden istifa etti. İstifa gerekçesini o zaman ‘sağlık sorunu’ olarak açıklayan Katkıcı, dün ise siyasi bir komploya kurban gittiğini ve buna daha fazla alet olmamak için görevinden istifa ettiğini açıkladı. Katkıcı, Finike'nin Sahilkent Beldesi'nde oturan, seracılıkla uğraşan A.T'nin, “İsmail Katkıcı bana şantaj yapıyor. İlişkimizi, ‘Daha sonra seyrederiz’ diye kameraya çekti. Görüntüleri istediğimde ise ‘Ben Sahilkent'te belediye başkan adayıyım. Bu ilişkimizi birine söylersen görüntüleri herkese yayarım’ dedi” iddialarıyla savcılığa başvurduğunu kaydeden Katkıcı, aslında kendisinin asılsız iddialarla tehdit edildiğini öne sürdü. Katkıcı, adı geçen kadının savcılığa yaptığı suç duyurusundan bir gün önce, kendisinin karakola rahatsız edildiğine dair dilekçe verdiğini belirtti.

MHP'DEKİ KASET SKANDALLARINDAN SONRA MHP'Yİ AHLAKSIZ İLAN EDEN RASİM OZAN KÜTAHYALI'NIN NE KADAR AHLAKLI OLDUĞUNU GÖRMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZKategori:
Copyright © 2010 Sonkale.org - Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.